Motrat supermodele Bella dhe Gigi Hadid u shfaqën së bashku në shfaqjen e Marc Jacobs Fall 2022 dhe asnjëra nuk dukej vetvetja. Dyshja e famshme kishin vetullat e zbardhura dhe të mbuluara me paruke dhe rimel të errët.

Pamja e Bella-s përmbante një mantel të gjatë të bardhë, ndërsa Gigi kishte veshur një bluzë të shkurtër me një shall të lidhur në qafë dhe të mbështjellë mbi supe.

Bella gjithashtu ndau pamjen e saj me 53 milionë ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”, duke ofruar një vështrim nga afër të vizionit të Jacobs. Në foto, ajo kishte një bluzë të hollë të bardhë, xhaketë të prerë dhe xhinse të grisura me bel të lartë me një rrip lëkure. Vetullat e saj janë pothuajse të padukshme dhe parukia e zezë futuriste ka kapëse të shpërndara nëpër flokët e saj.

Vetullat e padukshme janë të dukshme për Bella-n, e cila njihet për stilet e saj të vetullave që zakonisht përputhen me ngjyrën e flokëve të saj.