Një grua nga Graçanica ka njoftuar Policinë e Kosovës, pasi sipas saj, është ngacmuar në vendin e punës nga i dyshuari mashkull kosovar.

Sipas policisë, i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, pas intervistimit është dërguar në mbajtje, transmeton Klankosova.tv.