Ylli i Towie është parë në bikine teksa merr diell bashkë me bashkë aktoret e saj Amber Turner dhe Courtney Green në Marok

Chloe Brockett duket sensacionale në bikine teksa merr diall me koleget e saj të Towie, Amber Turner dhe Courtney Green në Marok ku po qëndrojnë për xhirime.

21 vjeçarja ka bërë poza seksi nga një pishinë në Marrakesh teksa është duke u kënaqur në këtë udhëtim vajzash.
Chloe ka shfaqur foto tepër seksi në Instagramin e saj duke treguar pak edhe nga pushimet e saj.