Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në facebook ka uruar besimtarët katolikë për festën e Pashkëve.

Grubi me këtë rast u ka dëshiruar besimtarëve katolik që dita e sotme të ngrohë zemrat e gjithsecilit që feston dhe të kthehet në dritë për më të dashurit tuaj përmes shpresës, mbarësisë dhe gëzimit!

Ky është postimi i plotë i Grubit: