Tridhjetë e pesë vjeçari S.M. nga Zubovca e Gostivarit, mbrëmë (14-prill) në ora 23:30 në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 22:50, duke u larguar nga një restorant në fshat, është sulmuar fizikisht nga bashkëfshatari i tij D.D. (42) informon Tetovasot.
Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.