Selvije Jao, tanimë është mjaft e njohur në medien rozë dhe e dashur nga publiku si partnerja e këngëtarit Shpat Kasapi.


Ajo simpatizohet nga një pjesë e madhe e publikut e cila grumbullon edhe 32 mijë ndjekës në Instagram.

Së fundi, ajo ka bërë një bisedë me fansat e saj përmes InstaStory ku ka marrë pyetje të shumta në lidhje me partnerin e saj, Shpatin.

Ndër të tjera, ajo ka zbuluar diferencën e moshës që kanë mes vete.

“Unë jam 27-vjeçe dhe Shpati 36-vjeç.

Lidhje kemi qenë afro një vit dhe pastaj i zyrtarizuam gjërat”, ishte përgjigja e saj.