Këngëtarja Nora Istrefi me në fund ka ardhur me një këngë të re


“Më mungon” është kënga e re e Nora Istrefit të cilën ajo e ka lansuar sonte për fansat e saj.

Kënga është një baladë dhe vjen m’u në kohën kur fansat janë të dhëna pas këtyre këngëve.

Nora kishte kohë që nuk kishte lansuar këngë, me vitin 2021 ku ajo ishte ftuar për të kënduar në këngë të këngëtarëve tjerë.

Nora, me këtë këngë disi tenton të rikthehet të fansat e saj pas afër një vit pauze.

Kënga “Më mungon” mban për autor muzike dhe producent Claydee.