Ish-presidenti i Kosovës Behgjet Pacolli, njëherësh kryetar i AKR-së, ka bërë një përshëndetje për ndjekësit dhe miqtë e tij në rrjetet sociale.

Ai nga avioni i tij privat, ka dhënë edhe një këshillë, duke apeluar që secili të kujdeset ndaj vetvetes duke mos lejuar askënd të ndikojë negativisht, përcjell Klankosova.tv.

”Kujdesuni për veten dhe mos lejoni që askush të ndikojë negativisht në ditën tuaj. I uroj të gjithëve një ditë të mbarë!”, shkruan ai ndërsa këtë mesazh e ka shoqëruar edhe me këtë fotografi nga një moment udhëtimi me avionin e tij privat.