Manchester United do të luajë sot kundër Crystal Palace për herë të parë nën urdhrat e trajnerit të ri Ralf Ragnick.

Tekniku gjerman tashmë është pajisur me vizë pune dhe do ta nis punën pas largimit të Michael Carrick i cili e drejtoi skuadrën në tri ndeshjes si trajner i përkohshëm pas shkarkimit të Ole Gunna Solskajer.

Këto janë formacionet e mundshme të dy skuadrave:

Manchester United: (4-2-3-1): De Gea; Dalot, Lindelof, Maguire, Telles; van de Beek, Fred; Sancho, Fernandes, Rashford; Ronaldo

Crystal Palace: (4-3-3): Guaita; Clyne, Tomkins, Guehi, Mitchell; Gallagher, Kouyate, Schlupp; Ayew, Benteke, Zaha.