Këngëtarja e njohur kosovare, Kida nuk i lë anash postimet në rrjetet sociale.

Ajo ndiqet nga më shumë se 1.8 milion persona në Instagram.

Edhe së fundmi, Kida u paraqit në një fotosesion mahnitës, e veshur e tëra në të zeza.

Me pantallona lëkure, bluzë me pretje të veçantë tek gjoksi dhe taka të larta, ajo dukej tejet tërheqëse.

Ndërkohë, këngëtarja pranoi komente dhe pëlqime të shumta nga ana e fansave të saj.