Juventus luan sot ndeshjen ndaj Malmos në Ligën e Kampionëve.

“Zonja e Vjetër” synon fitoren dhe vendin e parë në grup.

Ndeshja mes Juves dhe Malmo luhet me fillim nga ora 18:45 dhe këto janë formacionet zyrtare.