Në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka hyrë sonte binjaku i Donald Veshaj, Romeo.

Ata janë përqafuar me njëri-tjetrin mes lotësh.

Kujtojmë se sonte Donaldi dhe Romeo do t’i ndërrojnë rolet, e që nuk dihet se për sa kohë.