Zyrtare: Dani Alves te Barcelona

Është zyrtarizuar transferimi i Dani Alves te Barcelona.

Tash e disa ditë flitej për rikthimin e mundshëm të Dani Alves te Barcelona, dhe tani çdo gjë është zyrtarizuar.

Faqja zyrtare e Barcelonës njofton se Alves është kthyer në skuadër, përcjell Periskopi.

Klubi do të njoftojë për detajet pas prezantimit të lojtarit.