Nga brenda spitalit të Sofjas, Alsat sjellë pamjet e para të dy të lënduarve në tragjedinë që ndodhi në mëngjesin e të martes në Bullgari.


Në pamjet shihen të shtrirë një vajzë dhe një djalë, ku vajza me sa duket ka marrë lëndime në dorë.