Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe të komentuara.


Këngëtarja komentohet shumë në çdo paraqitje të saj, stili i saj unik merr vëmendje të madhe.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy janë disa foto që ka postuar Rina.

Ajo shihet duke pozuar mbi makinë ku po duket shumë stil.

 

View this post on Instagram

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)