Reperi shqiptar, Flori Mumajesi, ka bërë një reagim në rrjetin social “Instagram”.


Pas ngjarjes tragjike që ndodhi në Fier ku një person i quajtur Klodian Çalamani vrau një 8 vjeçar dhe më pas e groposi në banesën e tij të tij, Noizy u shpreh se është pro ligjit për pushkatim.

“Perfundimisht per kete dhe shume si ky pushkatimi eshte pak! As ne burg as ne çmendi nuk duhet te marr fryme!”, shkroi ai.

Përmes këtij postimi, ai po kërkon drejtësi për të miturin që humbi jetën në mënyrë mizore.