“Nuk dua t’i jap shpresa”, flet Beatrix pas takimit romantik me Kledin

Mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, banori i preferuar Kledi kishte drejtë të zgjedh njërën nga vajzat për një takim romantik, takim ky i mundësuar nga “Vëllai i madh”.


Ai zgjodhi këngëtarën kosovare, Beatrix Ramosaj, pasi kishte dëshirë ta njihte më shumë, gjë të cilën e pranoi këngëtarja.
Por, pas takimit ishte Beatrix ajo që iu tregoi banoreve të shtëpisë se takimi shkoi mirë por nuk dëshiron që ti jep shpresa Kledit.

Kujtojmë që ditën e djeshme, e dashura e Kledit, Haula, deklaroi se me futbollistin janë në lidhje dashurie që 6 vite dhe jetojnë së bashku.