Melinda, vjen pothuajse lakuriq me setin e fundit të fotografive

Këngëtarja dhe reperja Melinda Ademi po vazhdon të tregojë asetet e saj në rrjetet sociale

Bukuroshja kosovare sot ka shfaqur asetet e saj seksi derisa është paraqitur me një veshje interesante e cila e bënë atë që të tregojë të gjitha asetet e saja seksi.

Me këto foto ajo ka paralajmëruar këngën e saj të re, e cila pritet që të lansohet të shtunën në ora 20:00.

Ajo po ashtu ka treguar titullin e këngës që është “Melodia”.