Me fustanin transparent, këngëtarja duket aq modeste!

Spread the love

Olivia Rodrigo mahniti të gjithë me një fustan transparent me një fund me pupla derisa mori pjesë në american Music Aëards të dielën mbrëma.

Derisa ecte me dekolten e rënduar, ajo u shfaq me një palë taka të larta argjendi dhe flokët e saj brune që i kishte lënë lirshëm.

Ajo është nominuar për shtatë qmime dhe do të performoj disa nga hitet e saj në krye të listës.

Ndërkohë në skenë u shfaq edhe Jennifer Lopez dhe performoi ‘On My Way’, një këngë që do të shfaqet në filmin e saj të ri ‘Marry Me’.


Spread the love