Këto të pasmet të Arta Nitaj do ju lënë pa gjumë

Arta Nitaj ka bombarduar edhe sot me foto bombastike në Instagram

Aktorja dhe modelja pejane ka postuar me veshje sportive derisa ka bërë një fotosesion për një koleksion të ri të një firme tekstili.

E derisa e ka bërë këtë, ajo nuk ka harruar që të ekspozojë të pasmet e saj seksi.

Bashkë më të ka pozuar edhe një modele tjetër!