Kesha tregon më shumë se duhet në pushimet e saj në Hawaii

Kesha ka bërë valët e detit të lumtura derisa ka defiluar në to me bikine të zeza. Bukuroshja po pushon në Hawaii

Kesha është duke i shijuar pushimet në Hawai që disa ditë, ku ajo ka shkëlqyer.

Këngëtarja e Tik Tok (34) ka treguar gjoksin e saj në bikine të zeza por në një vend për pak sa nuk ka treguar zogun për fansat e saj.

Ajo po ashtu ka shfaqur këmbët e saj seksi, trupin e tonifikuar dhe tatuazhet e saj interesante.