Kërcënoi me vrasje të familjes nëse nuk ia siguron 50 mijë euro

Një perosn është arrestuar dje në Podujevë, nën dyshimin se i njëjti e ka kanosur me vrasje viktimën mashkull kosovar dhe familjen e tij nëse nuk ia siguron 50 mijë euro deri të hënën.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar.