Kasami për Kastriot Rexhepin: Nuk jam i befasuar

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami erdhi në Kuvend pasi deputeti i tij Kastriot Rexhepi hoqi dorë nga rrëzimi i Qeverisë.


Ai shkurtimisht vetëm tha se nuk është i befasuar nga vendimi i Rexhepit dhe u fut në Kuvend.

“Nuk jam i befasuar” tha Kasami.