Jessie James Decker ka treguar gjoksin e saj në një veshje të hapur derisa ajo ka shijuar një pushim me vajza në Cabo


“Ky është një udhëtim që ne nuk do ta harrojmë”, ka thënë ajo.

Jessie James Decker (33) ka bërë poza me një fustan të zi seksi derisa ajo ka vazhduar argëtimin në Cabo, në pushimet e saj.

Këngëtarja e muzikës pop dhe country ka shfaqur buzëqeshje të shkëlqyer në postimin e saj të fundit derisa fustani tregon më shumë se duhet.

“Një pushim Cabo për t’u mbajtur mendjen! Duke vallëzuar, të pimë në plazh me vajza, ushqim të mirë dhe biseda vajzash që e bënë këtë udhëtim që nuk harrohet! Mezi pret që ta bëjë përsëri. Ju dua shumë”, ka thënë ajo.