Zëvendëskryeministri i Parë në RMV, Artan Grubi, ka uruar shqiptarët për festën e 28 nëntorit, transmeton TetovaSot.


Grubi përmes Facebook ka uruar:

Të dashur bashkëkombas,
Ta gëzoni ditën e flamurit 🇦🇱 tonë kombëtar dhe përvjetorin e 109 të shpalljes së pavarësisë.