Duket se raportet familjare mes familjeve të futbollistëve të famshëm botëror të Messit e Ronaldos janë afruar shumë.


Gruaja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodríguez, i ka komentuar së fundi futbollistit argjentinas Leo Messi, në foton ku ai shfaqet në stërvitje.

Dy zemra të bardha dhe një emoji të flakës i ka dërguar Georgina.

Por që nuk ka pasur ende reagim nga futbollisti.