Këngëtarja dhe modelja kosovare, Morena Taraku ka ndezur edhe sonte rrjetet sociale


Morena Taraku di si t’i ndezë fansat e saj.

Bukuroshja kosovare ka postuar një foto me një fustan të portokalltë, e ku tregon trupin e saj tepër seksi.

Fustani është i hapur të gjoksi, gjë që e ekspozon atë, kurse ajo tregon edhe këmbët e saj seksi.

Kjo foto vjen pas ditës ku Morena tregoi se çka ia rikujtojë nënën sot kur ajo e bëri një vizitë të një shoqe.