Edhe një paraqitje e mahnitshme e Kim Kardashian

Kim Kardashian ka mahnitur të gjithë me veshjen e saj të lëkurës të punuar nga Fendi x SKIMS në New York….pasi ka marrë pjesë në partyn e Halloween të Pete Davidson në LA

Ajo, kohëve të fundit është parë dorë për dorë me Pete Davidson gjatë një nate në fermën e Knott Berryt.

Por, Kim Kardashian i ëshët kthyer biznesit si njëra prej ikonave më të kërkuara të modës derisa është parë të hënën në New York këtë të hënë.

41 vjeçarja është parë sonte në një fustan të bukur të SKIMS derisa është paraqitur në emisionin e humoristit me motrën e saj Kourtney dhe të fejuarin e saj, Travis Barker.