Një 20 vjeçare me inicialet I.K banuese në Tiranë ka rënë nga lartësia e pallatit ku jetonte.


Sipas policiaë, Ngjarja ka qenë aksidentale dhe dyshohet të ketë ndodhur nga një pakujdesi e momentit. Ndërsa gjendja shëndetësore e saj paraqitet e stabilizuar dhe aktualisht është nën kujdesin e mjekëve.

“Me datë 21.11.2021, rreth orës 11:50, në rrugën “Isuf Balta”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e pallatit ku banonte, shtetësja I. K., 20 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.