Anglia po shkatërron Shqipërinë

Anglia po e shkatërron Shqipërinë në “Wembley”. Është kapiteni Harry Kane që shënoi për 4:0 në minutën e 33-të.

Kane mori top në zonë dhe u lirua lehtësisht nga Kastriot Dermaku.

Goditi saktë e fuqishëm për të mposhtur Thomas Strakoshën.