77 vjeçare por lanson këngë të re dhe duket për mrekulli

Këngëtarja Diana Ross (77|) ka konfirmuar legjendën pasi që ka zgjedhur festivalin e Glastonbury 2022 dhe ka lansuar këngën e re “I Stil Believe”

Diana Ros ka konfirmuar se do të këndojë në programin e legjendave në Glastonbury 2022 që do të mbahet të dielën e 26 qershorit.

Ikona e muzikës, 77 vjeçare, shkroi në Twitter: Jam shumë e lumtur dhe e kënaqur që me në fund do të ju shoh në Glastonbury”.

Ros ka lansuar edhe këngën e saj të re “I Still Believe” që e ka bërë nga albumi i saj i ri “Thank You”.