Ka një javë që Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i kanë fshirë të gjitha fotografitë që kishin së bashku në llogaritë e tyre në rrjete sociale.


Madje dyshja tani nuk ndjekin as njëri-tjetrin në Instagram.
Kohë pas kohe, të dy po thumbojnë njëri-tjetrin me postime të bëra.

E tani Fjolla ka publikuar disa fotografi të reja, ku aty shihet se edhe Fisniku i ka pëlqyer, ani pse nuk e ndjekë këngëtaren.

Theksojmë se ndarja e tyre erdhi menjëherë pas lirimit nga paraburgimi të këngëtares, derisa dyshja kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë 2020.