Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, është një emër shumë i komentuar në mediet rozë.


Ajo ka konfirmuar vet se është në lidhje të re dashurie por nuk ka zbuluar identitetin e djalit që i mori zemrën.

Së fundi, ajo është kapur “mat” ku shihet pranë tij dhe vëmendja shkoi tek veshja e saj.

Tea kishte veshur një fustan ngjyrë të gjelbërt duke ekspozuar gjoksin.