Saraji, Likova dhe Plasnica fitore që në rethin e parë këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani, shkruan TetovaSot.

Zëdhënësi i Bashkimit Demokratik për Integrim, Bujar Osmani përmes konferencës për shtyp ka konfirmuar fitoren që në raundin e parë në Saraj, Likovë dhe Plasnicë. /TS