Cristiano Ronaldo ka humbur një person të dashur të tij në një moshë mjaft të re. Portugezi me anë të një postimi në “Instagram” ka njoftuar se bashkëshortja e një miku të familjes së tij ka ndërruar jetë papritur javën e kaluar.


CR7 ngushëllon mikun e tij dhe i premton se do t’i qëndrojë afër ashtu si në çdo vështirësi të tyre. “Ka rasta kur gjithçka zë vendin e dytë, përfshirë edhe futbollin,” nis postimin Ronaldo.