Lottie Moss ka treguar edhe njëherë gjoksin e saj seksi në të brendshme rozë, derisa është paraqitur në një fotografi që ka bërë në hotel


Ajo është e njohur si njëra prej vajzave që di të jetë tepër seksi para kamerës.

Lottie Moss eëdhe njëherë ka treguar asetet e saj në një fotosesion të nxehtë, këtë herë duke u veshur në të brendshme rozë dhe duke bërë poza para pasqyrës.

Modelja (23), ka treguar asetet e saj në të brendshme kurse ka shkëlqyer me asetet e saj seksi.