Megan Barton Hanson ka treguar trupin e saj seksi në një veshje për Halloween – kurse komente për të ka pasur edhe i dashuri i saj James Lock

Megan Barton Hanson është dukur e jashtëzakonshme në një kostum maceje për Halloween në një postim që e ka bërë në Instagram.

Ylli i “Love Island” (27) ka ndezur rrjetin social duke treguar gjoksin e saj dhe asetet e saj të tonifikuar.

Bukuroshja, vazhdon të jetë njëra prej bukuroshëve më të kërkuara në Britani për paraqitjen e saj.