Deklaratat e Fifit që kur u inkuadrua në “BBV”, ka bërë që të kuptojmë shumë sa i përket jetës së saj private.


Ajo shpesh herë është shprehur e thyer nga lidhja që kishte më parë, shkaku i tradhtisë nga ish-partneri.

Sot ajo tha se nuk u beson meshkujve aspak, raporton indeksonline.

‘’Unë nuk besoj tek meshkujt…që dikush të vijë në jetën time duhet të përpiqet shumë të më bindë. Mua më la vetëm sepse nuk i pëlqente që qaja, më kishte parë në televizion dhe mendonte se unë vetëm qeshja. Unë punoja dhe i paguaja edhe borxhet atij. Sapo u nda nga unë ai krijoi një lidhje tjetër, por kthehej tek unë sa herë që ajo nuk i përgjigjej në celular’’, tha ajo.