Marina Vjollca po shijon paraqitjet edhe për pak muaj në emisionin “Klanifornia”.

Ndonëse është shtatzënë por ajo ka vazhduar punën deri në muajt e fundit të shtatzënisë, shkruan lajmi.net.

Së fundmi Marina ka postuar disa imazhe në profilin e saj zyrtar në instagram ku mori mjaft vëmendje nga fansat e saj.

Moderatorja shqiptare u shfaq veshur me një fustan ngjyrë pink të lehtë duke vënë në pah barkun e rrumbullakosur.

Ndryshe, sipas burimeve zyrtare ajo dhe Geti janë në pritje për tu bërë prindër të një vajze.