Aktorja dhe modelja kosovare, Arta Elezaj ka vazhduar me postimin e fotove seksi në rrjetet sociale.


Këtë ajo e ka bërë edhe sot ku ka postuar një set të nxehtë të fotografive.

Ajo ende nuk ka treguar se ku është duke pushuar, pavarësisht se ajo mund të jetë në Maldive apo në Tajlandë.

Kjo për shkak të rërës së bardhë që kanë plazhet e tyre.

E derisa Kosova është përfshirë nga një mot i ftohtë, Arta duket se nuk e ka ftohtë.