“Jam e varur nga stërvitjet”! Adele e ka thyer qetësinë pasi që humbi 45 kilogram, u shkurorëzua dhe ka filluar një romancë të re derisa tërë këtë e ka thënë gjatë një interviste për revistën Vogue ku do të jetë në ballinë në Britani dhe në SHBA


Adele ka treguar se ajo është e varur nga stërvitjet derisa ajo ka thyer qetësinë pasi humbi 45 kg dhe ka folur hapur për shkurorëzimin e saj dhe romancën tani tepër të nxehtë me Rich Paul.

Këngëtarja e hitit “Someone Like Your” (33) ka bërë historinë të enjten derisa është e famshmja e parë që do të jetë në ballinën e Vogue edhe në Britani edhe në SHBA, ku ajo foli për ndarjen nga burri i saj Simon Konecki dhe transformimin e trupit të saj.

Ajo duket jashtëzakonisht bukur në këtë fotosesion për revistën derisa pozoi me një fustan të zi, me korset satin para se ndërrohej dhe të modës me “Vivienne Westwood”.