Nora Istrefi mbrëmë postoi një fotosesion në Instagram në veshje serioze, por sot është vërtetuar një gjë interesante nga këto fotografi


Nora është shumë aktive në rrjetet sociale këtë fundvitit, derisa ajo ka postuar disa fotosesione.

I fundit ishte gjatë natës së brendshme e ku paraqitja e saj ishte me një veshje plot luks, por, edhe klasë!

Pasi që u komentua mbrëmë për fotot e saj, disa komentues kanë kritikuar këngëtaren për këpucët e saj, të markës Versace, të cilat janë mjaftë të shtrenjta.

Sipas këtyre fansave shuma e këtyre këpucëve është dikur 1190 euro, pa llogaritur këtu edhe transportin e tyre.

Ata kështu kanë bërë një krahasim me një veturë të markës Volkswagen Golf 3 që ka përafërsisht këtë çmim në treg sot.

Nuk është hera e parë që Nora përflitet për veshje të shtrenjta, pasi që ajo i përcjellë trendët e fundit dhe gjithmonë janë në duart e saj.

Nora ishte pjesë e komenteve në rrjetet sociale këto ditë edhe për pushimet që ajo kaloi bashkë me ish burrin, këngëtarin Robert Berisha dhe vajzën e tyre, Renee.