Kendall Jenner ka shpërndarë disa foto të bëra më parë, derisa ishte veshur si “Barb Wire” nga festa e vitit të kaluar të Halloween


Kendall Jenner ka shpërndarë disa foto e veshur si karakteri i Pamela Anderson, Barb Wire për ditëlindjen e saj të 25-të dhe mbrëmjen e Halloween.

Derisa ajo ishte në kritika të shumta, pasi që kishte shkuar pa maskë në kulm të pandemisë Covid-19. Supermodelja kishte hezituar që të postonte në atë kohë këto fotografi dhe këtë e ka bërë të dielën në mbrëmje.

“Duhet të përgatitëm për Halloween”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë së saj derisa ka të veshur një korset të lëkurës të si dhe një paruke të bardhë kurse ka këpuca me taka të zeza.