Kylie Jenner ka bërë foto të reja për koleksionin e saj të ri të make-upit në “Nightmare On Elm Street” – por që kundërshtuesit e saj thonë se pamja e saj duket “shqetësuese”


Kylie Jenner ka postuar dy foto plot glamur për Kylie Cosmetics të mërkurën në mbrëmje.

Nëna e një fëmije ka të kapura flokët derisa ka të veshur një kostum të kuq si gjaku të bërë nga plastike derisa thonjë e saj janë me manikyr dhe pedikurë të kuq.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians (24) ka promovuar kështu linjën e re të makeupit që ka temë, “Nightmare On Elm Street”.