Themeluesi i kompanisë “Amazon”, Jeff Bezos shënoi fitoren e tij të fundit në garën e miliarderëve në hapësirë ​​duke siguruar që nuk kishte absolutisht asnjë hapësirë ​​mes tij dhe të fejuarës së tij të përfolur Lauren Sanchez të premten, kur dyshja u fotografuan duke shijuar një përqafim shumë intim në publik gjatë një dite të kaluar së bashku në New York.


Bezos, 57 vjeç dhe partnerja e tij 51 vjeçare, dukeshin sikur ishin në një univers të tyre, pasi mbyllën buzët në mes të një rruge të zhurmshme në Manhattan, duke u dukur të pavëmendshëm për grumbujt e njerëzve që kalonin aty pranë, ndërsa ndanin me njëri-tjetrin puthjen e tyre romantike, shkruan DailyMail.