Mauro Icardi u kthye në skuadrën e PSG, por ai e hoqi nga lista e të ndjekurve gruan dhe agjenten e tij Wanda Nara në Instagram, duke shkruar se “nuk është aq keq të jesh solo”.

Saga e ish-sulmuesit të Interit vazhdon, me statusin e marrëdhënies së tij që mund të ndikojë në një transferim të ardhshëm në Serie A, pasi Juventusi dihet se është i interesuar për argjentinasin.

Gjatë ditëve të fundit, dyshja e kanë përjetuar krizën e tyre ashtu siç kanë përjetuar pjesën më të madhe të martesës së tyre – përmes mediave sociale dhe gazetave, shkruan Football Italia.

Deri më tani, sulmuesi ndiqte vetëm gruan e tij në rrjetin social, por tani e hoqi edhe atë nga lista.

Icardi më pas postoi një imazh të tij në fanellën e Paris Saint-Germain, me krahët e ngritur triumfalisht.

“Nuk është aq keq të jesh solo “, thuhej në mbishkrim.