Këngëtarja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Eni Koçi ka bërë një paraqitje më shumë stil sot


Nusja e Kosovës, pasi që ajo ka disa vite që është fejuar me reperin kosovar, Genc Prelvukaj, është paraqitur me një stil alla Merilyn Monroe sonte.

Bukuroshja ka të vënë syze, një pallto dhe një fustan të shkurtër ku tregon asetet e saj dhe trupin e tonifikuar.

Kënga e saj e fundit është ajo para tetë muajve “Lamtumirë”, këngë e cila ka më shumë se 1.7 milion klikime në youtube.