Dy nga më të përfolurit e emisionit të dashurisë janë Edi dhe Ada. Tani ata njoftuan se janë përjashtuar nga “Për’puthen”.

Edi i drejtohet Adës duke thënë: “A po don me tregu ti, a po don me tregu, për çka jena përjashtu?”, teksa ajo i thotë që ai të flasë.

Donaldi e puthi para të gjithë shqiptarëve, Bora Zemani rrëfen emocionet -…

Gjyshet përdorën ilaçin e vjetër për trajtim diabeti në 6 ditë!
“Jena përjashtu shkaku, se na kanë nxon në restorant tu hongër bukë. Janë disa persona që janë të emisionit që kanë qenë aty edhe flasin që na nuk i kena nxjerr fotot, po ata janë kon t’vetmit persona që jon ardh te na dhe na kanë fol e na kanë thon rujuni mos ju nxon dikush, amo jon kon ata që na kanë bo foto. Unë e Ada e pranojmë që jena kon bashkë, si njoh mirë vendet këtu”, shprehet Edi.

Faqja “Vipat e Bllokut” ka publikuar një fotografi të Edit dhe një vajze që pretendohet se është Ada.

Ata e pranuan se ata ishin bashkë dhe frekuentoheshin shpesh me njëri tjetrin.

Ajo e maskuar, duket të ketë qenë shumë e kujdesshme për të mos rënë në sy që ka dalë jashtë programit me Edin.

Takimet janë të ndaluara jashtë andaj me shumë gjasë do të trajtohet si rast në rrjedhën e emisionit.