Sot, në ora 01:00 në rrugën “Jane Sandaski” në Tetovë policët kanë arrestuar A.A.(24) nga fshati Zherovjan të Tetovës, njofton Ministria e Punëve të Brendshme.

Ai është kapur me pluhur droge dhe marihuanë.

Është arrestuar në stacion policor dhe pas zbardhjes së rastit kundër tij do të shqiptohet kallëzim përkatës.