Demi Rose ka ngritur temperaturat në bikine të vogla derisa ka postuar foto të nxehta nga pushimet e saj në Meksikë


Demi Rose ka ngritur temperaturat këtë të enjte duke pozuar me bikine të vogla dhe një fustan të shkurt, derisa është larguar nga Ibiza për të pushuar në Meksikë.

Modelja 26 vjeçare është dukur e nxehtë derisa me duar ka ruajtur modestinë e saj.

Ajo është e njohur për fotografitë e saj të tilla dhe këtë normalisht e bën kësaj here nga Meksika.